• Najlepsza wypożyczalnia nart i snowboardów

    Wypożyczalnia dysponuje kilkudziesięcioma kompletami nart carvingowych oraz snowboardów renomowanych firm (takich jak - Salomon, Atomic, Fischer), dla dzieci i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania.

  • Solidny serwis nart i snowboardów

    Serwisujemy narty oraz deski snowboardowe. Prace wykonujemy ręcznie z dbałoscią o każdy szczegół. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wszystko będzie wykonane solidnie i drobiazgowo.

  • Nie czekaj, zarezerwuj sprzęt juz teraz

    Naszym Klientom dajemy możliwość wcześniejszej rezerwacji sprzętu. Dzięki temu łatwiej zaplanować wymarzoną podróż i uniknąć niepotrzebnych problemów.

O nas

Firma VITAL istnieje na rynku od ponad 25 lat (rok zał.1990 ) Jesteśmy absolwentami AWF, dyplomowanymi trenerami narciarstwa, a nasza wiedza na temat sprzętu poparta jest praktyką zawodniczą na stokach. Dzięki temu potrafimy doskonale dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

Głównym przedmiotem działalności firmy VITAL jest wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Wypożyczalnia posiada kilkadziesiąt kompletów sprzętu renomowanych marek, znakomicie przygotowanych do jazdy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego wykonujemy maszynowo oraz ręcznie, gwarantujemy znakomite wykonanie, niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji usług. Więcej informacji na ten temat można znależc w działach "Wypożyczalnia" oraz "Serwis".

Prowadzimy również Sklep, w którym mogą Państwo zakupić sprzęt i akcesoria narciarsko-snowboardowe oraz ubrania i obuwie sportowo-turystyczne na lato i zimę. Miła i kompetentna obsługa chętnie doradzi i pomoże dokonać wyboru. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

 

Serdecznie zapraszamy!

Nasi Partnerzy

Wypożyczalnia online